Prokleté oči

Román: Prokleté oči

Natálie právě opouští dětský domov, kde po tragické smrti rodičů strávila několik smutných let. Odhodlaná začít nový život sní o nádherné budoucnosti, přestože neví, co jí přinese osud. A ten pro ni má zvláštní dar v podobě magické knihy… Mladá dívka odhaluje její tajemství a současně poznává charismatického Patrika, lovce ženských srdcí s hudebním nadáním, jenž jí učaroval svýma uhrančivýma, prokletýma očima. Natálie se jím cítí velmi přitahována, zároveň však začíná pociťovat vlastní vnitřní sílu a poznává moc, jakou mají lidské myšlenky. Vnímá, že jí Patrik zvláštním způsobem krade energii, přesto však neodolá a podlehne jeho kouzlu. Poznává taje vášnivého a nespoutaného sexu, jaký dosud nikdy nezažila. Patrik je také jejím hudebním guru a Natálie díky němu pochopí, k čemu byla zrozena – má lidem rozdávat lásku a krásu prostřednictvím melodií a tónů. Avšak dřív, než se přiblíží ke splnění svého snu, musí čelit zradě a bojovat nejen o svůj život.

Cena knihy: 197 Kč (+ poštovné a balné: 50 Kč)

Knihu můžete objednat na: katerina.maruchnicova@seznam.cz dle instrukcí níže.

Do předmětu e-mailu prosím uveďte: _Objednávka knihy_ a do těla e-mailu mi napište, kterou knihu byste si přáli zaslat, kolik kusů a na jakou adresu.

*Po vyplnění objednávky obdržíte do 24 hodin fakturu, na které najdete číslo účtu, kam platbu odeslat. Knihu posílám doporučeně prostřednictvím České pošty, a to po zapsání dané částky na účet.

Vážení a milí čtenáři,

velice si vážím vaší přízně, a proto bych vám ráda dala při představení nového románu malý dárek.

Hlavní hrdinka Natálie se touží naučit hrát na kytaru. A jak se v knize dočtete, začne skládat vlastní písně. Její prvotinu si můžete nejen přečíst a při tom si prozpěvovat. Zažít, jak se cítila při svém prvním prozpěvování doma na pohovce, můžete i vy. Společně s mou sestřenicí Kačenkou Smolanovou jsme pro vás nahrály písničku, kterou si můžete nyní poslechnout.

Píseň Prokleté oči

Proto, že jde o Natáliinu prvotinu, je píseň právě v tomto duchu nahrána i nazpívána. Autenticky, tak, abyste se ocitli přímo v ději knihy. Přeji příjemný poslech a prožitek jak při čtení knihy, tak i poslechu této písně. Doporučuji si ji poslechnout přímo při čtení nebo po něm. Pak lépe pochopíte v písni volená slova.