O mně

Jmenuji se Kateřina Maruchničová, je mi 30 let a jsem maminkou dvou holčiček. Již od základní školy píšu proslovy k různým příležitostem pro kamarádky a rodinu. Na rodičovské dovolené jsem se začala věnovat psaní článků a recenzí a svému celoživotnímu snu – psaní knih. Už jako malinká jsem byla velký snílek a dodnes často unikám do světa fantazie.

20. března 2018 vyšla moje první kniha – pohádka pro malé princezny a chlapečky s názvem Klíčenka a kouzelný les. Sama jsem maminkou, a právě pohádky, které jsem svým dcerkám od malinka vyprávěla, mě inspirovaly k tomu, abych napsala vlastní knihu pohádek.

25. ledna 2019 jsem pokřtila svou druhou knihu, tentokrát román pro všechny romantické duše s názvem Mezi dvěma, a věřím, že udělá radost všem skvělým ženám, které po tomto světě chodí.

Nejen při psaní, ale v celém mém životě mě pohání víra. Víra v energii a vesmír. Myslím si, že vše, co děláme, se nám vrátí, a to ať už v dobrém, tak i ve zlém. Jsem člověk, který si jde za svými sny. Miluji knihy, přírodu, filmy, sport, cestování a nepohrdnu dobrým vínem. Mojí motivací jsou mi právě mé dvě dcerky a můj manžel.