O knížce

Klíčenka a kouzelný les 

Pohádka o kouzelném lese, zvířátkách, čarovném klíči, princezně Klíčence a zlém loupežníkovi Zenzibovi. Zimní paní zvířátkům věnuje kouzelný klíč za to, že v zimě les poničila. Ten promění les v kouzelný a zvířátkům zlepší jejich schopnosti. Srnka lépe slyší, sova vidí vše široko daleko, medvěd má větší sílu, liška rychleji běhá, sysel hovoří řečí všech zvířat. Princezna Klíčenka se zrodí za pomocí kouzelného klíče. Loupežník Zenziba chce získat klíč jen pro sebe a být mnohem silnější. Knížka vtáhne děti do světa fantazie, kouzel a lesního prostředí.

Těšit se můžete také na krásné barevné ilustrace, které pro knížku nakreslila ilustrátorka a kreslířka Dagmar Medzvecová. www.medzvecova.com

Pokud se Vám knížka líbí, můžete si ji objednat v předprodeji již od 28. února pomocí níže přiloženého objednávkového formuláře. Knihu Vám zašlu v období od 20. března do 5. dubna 2018.

Cena knihy: 190 Kč  Poštovné a balné: 50 Kč 

Vyplňte adresu, na kterou chcete knihu doručit (ulice, číslo popisné, město, PSČ)
Pokud si přejete knihu s věnováním, napište, pro koho bude

*Po vyplnění objednávky obdržíte do 24 hodin fakturu, na které najdete číslo účtu, kam platbu odeslat. Knihu posílám doporučeně prostřednictvím České pošty, a to po obdžení dané částky na účet.