O knihách

Román: Mezi dvěma 

Nikola, zasněná, ale i ambiciózní dívka, žije v naprosto odlišném světě, než většina ostatních. Mnoho lidí ji považuje za zvláštní. Ve srubu na okraji lesa prožila s rodiči láskyplné dětství. Avšak hrdinka touží vytvářet něco krásného, a jejím snem je stát se módní návrhářkou. Bohužel však po studiích práci snů nenachází, a její soukromí také stagnuje. Má sice milovaného dědečka, který rozumí každému jejímu slovu a kamaráda Tomáše, ale dívce stále něco schází… Právě tehdy zasáhne osud. Nikola potkává Ondřeje. Stačí pár pohledů a přeskočí jiskra. Zažívá s mladíkem žhavá milostná vzplanutí v tajných lesních zákoutích, avšak nic netrvá napořád. Ondřej musí odjet a Nikola, omámená vidinou vzrušujících života ve velkoměstě, odjíždí s ním. Její život se konečně rozbíhá. Štěstí, vysněného muže i práci má téměř na dosah. Jenže přichází krutá osudová rána, která zamíchá kartami.

Pohádka: Klíčenka a kouzelný les 

Pohádka o kouzelném lese, zvířátkách, čarovném klíči, princezně Klíčence a zlém loupežníkovi Zenzibovi. Zimní paní zvířátkům věnuje kouzelný klíč za to, že v zimě les poničila. Ten promění les v kouzelný a zvířátkům zlepší jejich schopnosti. Srnka lépe slyší, sova vidí vše široko daleko, medvěd má větší sílu, liška rychleji běhá, sysel hovoří řečí všech zvířat. Princezna Klíčenka se zrodí za pomocí kouzelného klíče. Loupežník Zenziba chce získat klíč jen pro sebe a být mnohem silnější. Knížka vtáhne děti do světa fantazie, kouzel a lesního prostředí.

Těšit se můžete také na krásné barevné ilustrace, které pro knížku nakreslila ilustrátorka a kreslířka Dagmar Medzvecová. www.medzvecova.com

Pokud se Vám některá z knih líbí, můžete si je objednat ZDE: katerina.maruchnicova@seznam.cz

Do předmětu e-mailu prosím uveďte: _Objednávka knihy_ a do těla e-mailu mi napište, kterou knihu byste si přáli zaslat, kolik kusů a na jakou adresu.
Cena knihy Klíčenka a kouzelný les: 99 Kč  (+ poštovné a balné: 50 Kč)

Cena knihy Mezi dvěma: 179 Kč (+ poštovné a balné: 50 Kč)

*Po vyplnění objednávky obdržíte do 24 hodin fakturu, na které najdete číslo účtu, kam platbu odeslat. Knihu posílám doporučeně prostřednictvím České pošty, a to po zapsání dané částky na účet.