Křty knih

Román Mezi dvěma jsme pokřtili 25. ledna 2019 v Jan Paukert Bistro s herečkou Naďou Konvalinkovu, spisovatelkou Markétou Harasimovou a mou kamarádkou Luckou Bryndovou. 

Příjemným odpolednem provázela dabérka a herečka Radka Stupková, kterou můžete znát z minulého křtu jako kmotřičku. Raduška svým moderováním s přístupem ženy, jak sama řekla, dodala celému křtu obrovskou jiskru. 

Křest to byl velmi povedený, s příjemnou atmosférou a vřelými lidmi. Každá z kmotřiček přečetla úryvek z knihy. Hostem byla opět herečka Michaela Dolinová, která mě, stejně tak jako minule, svou návštěvou velmi potěšila. Jsem velmi vděčná a děkuji všem kmotřičkám a skvělé moderátorce za to, že jsem s nimi mohla trávit tak báječné odpoledne a knihu vyslat do světa.

Kniha vyšla v nakladatelství MaHa, které založila Markéta Harasimová, jedna z kmotřiček knihy.

Foto: Petr Archon Bureš

O celém křtu se můžete dočíst např. také na: http://www.celebritytime.cz/nada-konvalinkova-na-krtu-lechtiveho-romanu-volila-jsem-mezi-dvema-muzi-art.html

Klíčenku a kouzelný les jsme pokřtili 19. května 2018 v Kamarádském klubu s Markétou Harasimovou a Radkou Stupkovou. 

Pohádkovým odpolednem provázel moderátor Vašek, majitel Kamarádského klubu, ve kterém jsme Klíčenku pokřtili. Kromě samotného křu kmotřičky také přečetly úryvky z knihy a svým poutavým čtením vtáhly všechny přítomné do děje. Velmi mě potěšila účast herečky, zpěvačky a moderátorky Míši Dolinové, kterou s sebou jako hosta přivedla kmotřička Raduška. Kdyby se vám líbilo malování na obličej, které bylo součástí programu, objednat si ho můžete tady: http://www.partyprogram.cz/co-nabizime/malovani-na-oblicej/

Všem moc děkuji za milá přání a těším se na křest mé další knihy. Vaše Katka