Klíčenka a kouzelný les

Pohádka: Klíčenka a kouzelný les

Pohádka o kouzelném lese, zvířátkách, čarovném klíči, princezně Klíčence a zlém loupežníkovi Zenzibovi. Zimní paní zvířátkům věnuje kouzelný klíč za to, že v zimě les poničila. Ten promění les v kouzelný a zvířátkům zlepší jejich schopnosti. Srnka lépe slyší, sova vidí vše široko daleko, medvěd má větší sílu, liška rychleji běhá, sysel hovoří řečí všech zvířat. Princezna Klíčenka se zrodí za pomocí kouzelného klíče. Loupežník Zenziba chce získat klíč jen pro sebe a být mnohem silnější. Knížka vtáhne děti do světa fantazie, kouzel a lesního prostředí.

Těšit se můžete také na krásné barevné ilustrace, které pro knížku nakreslila ilustrátorka a kreslířka Dagmar Medzvecová. www.medzvecova.com

Knihu můžete objednat na: katerina.maruchnicova@seznam.cz dle instrukcí níže.

Cena knihy: 169 Kč (+ poštovné a balné: 50 Kč)

Do předmětu e-mailu prosím uveďte: _Objednávka knihy_ a do těla e-mailu mi napište, kterou knihu byste si přáli zaslat, kolik kusů a na jakou adresu.

*Po vyplnění objednávky obdržíte do 24 hodin fakturu, na které najdete číslo účtu, kam platbu odeslat. Knihu posílám doporučeně prostřednictvím České pošty, a to po zapsání dané částky na účet.